130 години училище "Васил Левски"

Вечер на таланта с двучасов спектакъл СОУ "Васил Левски" отбеляза благотворителната ВЕЧЕР НА ТАЛАНТИТЕ. На сцената на Младежкия дом изявиха своите способности учениците от 1 до 12 клас. Драматизация на приказката "Пепеляшка" на английски език, скечове, спортна гимнастика, песни и спортни танци, сценката "В междучасието", изява на петокласничката Гергана Тодорова, станала популярна с успешното си участие в шоуто на Слави, и много други изпълнения бяха част от празничния концерт, посветен на 6 декември - Ден на дарителя.

Вечерта на талантите беше подготвяна дълго, като участниците в нея са избирани след кастинг. Огромен принос в подготовката и организацията на празничната програма имат преподавателите Антония Тонева - учител по математика и Стела Крачолова - учител по история. Главен сценарист на спектакъла е преподавателят по български език и литература Венета Димитрова, а музикалното оформление е дело на учителя по математика Никола Чернев.

Всяка изява на сцената беше бурно аплодирана от ученици, преподаватели, родители и много гости, уважили празника.