Уважаеми дами и господа,
Ръководството и екипът на СУ „Васил Левски“ имат честта да Ви поканят на официалното откриване на новия STEM център – пространство за иновации, наука и бъдеще!
Вашето присъствие ще бъде признание за усилията ни да превърнем образованието в приключение за нашите ученици.
- Кога: 13 май 2026 г.
- Час: 13:30 ч.
- Къде: Сградата на СУ „Васил Левски“
Нека заедно поставим началото на една нова ера в обучението по природни науки, технологии и математика!
