Уважаеми дами и господа,

 

Ръководството и екипът на СУ „Васил Левски“ имат честта да Ви поканят на официалното откриване на новия STEM център – пространство за иновации, наука и бъдеще!

Вашето присъствие ще бъде признание за усилията ни да превърнем образованието в приключение за нашите ученици.

  • Кога: 13 май 2026 г.
  • Час: 13:30 ч.
  • Къде: Сградата на СУ „Васил Левски“

Нека заедно поставим началото на една нова ера в обучението по природни науки, технологии и математика!

 

stem

Joomla templates by a4joomla