130 години училище "Васил Левски"

Постижения и награди за учебната 2021-2022г.

1. Грамота за отлично представяне във фотоконкурс на изд. Просвета на тема „Първокласна стая“ – Татяна Николова, I б клас – 21.09.2021г.

2. Грамоти на ученици от VI б клас с ръководител Геновева Генчева от конкурс за талантливи художници „Плакат на мира“ на тема „Всички сме свързани“ на LIONS club – Стара Загора – 17.11.2021г.

- Мария Ст. Даскалова – 1-во място

- Елена Иванова – 2-ро място

- Евгения Зънзова – 3-то място

- Рая Ватралева – поощрителна награда

3. Даниел Филипов Филипов от IV в клас - IХ Международен турнир „Математика без граници“ – сребърен медал –  м. ноември 2021г.

4. Грамоти от изложба-конкурс за сурвачка и рисунка „Сурва весела година“ на ЦПЛР – Стара Загора – м. декември 2021г. - Жасмина Станчева и Донатела Допчева от V а клас

5. Грамоти за достойно представяне и показани знания в състезанието „Аз, природата и света“ – 26 ученика от II а клас, II б клас, II в клас, III а клас, III б клас, III в клас - Елица Недева Недева от II а клас с максимален брой точки – 50

6 . Грамота и златен медал в раздел „песен“ на Сияна Чалъкова от национален конкурс„С България в сърцето“, проведен в град Шипка - I б клас

7. Грамота за участие в раздел „дуетна песен“ на Сияна Чалъкова и Аделина Баяслиева от национален конкурс„С България в сърцето“, проведен в град Шипка - I б клас

8. Грамота за участие в конкурса « ВЕСЕЛАТА МАРТЕНИЧКА» - I б клас

9. Грамота в категория  групово  участие в конкурса»Нарисувай любим приказен герой» на Стилиян Стефанов, Габриела Мартинова, Кириаки Яллури

10. Грамота за творец от конкурса за детска рисунка « МОЕТО ВЕСЕЛО СЕМЕЙСТВО» - I б клас

11. Грамота за участие в конкурса « Направи играчка от рециклирани материали» на Нели Бонева - I б клас

12. Поощрителна награда на Кристиян Велчев за участие в конкурс за рисунка „Моята Кукерландия – нарисувай ми кукер“

13. Грамоти за участие в конкурс „Творчеството на Вазов през моите очи“ на Ивон Момчилова и Рая Ройдева - III б клас

14. Моника Тихомирова Добройкова - IV а клас – диплом в раздел " Миниатюра или малка пластика" на тема " Вълшебствата на природата "- грамота, Международна младежка художествена изложба - гр. Нова Загора

15. Моника Велизарова Желева - IV а клас - Международна младежка художествена изложба - гр. Нова Загора- диплом

16. Николай Станимиров Чолаков – Второ място в националния рецитаторски конкурс за Яворова поезия „Подир сенките на облаците“ - V в клас

17. Дебора Димитрова Дечкова – Трето място в националния рецитаторски конкурс за Яворова поезия „Подир сенките на облаците“ - V в клас

18. Яница Дурлова - VI б клас - класирана с висок брой точки на областен кръг на олимпиада по География и икономика

19. Пламен Бонев – VI г клас - 1 място в областния кръг на олимпиадата по история и цивилизация

20. Радина Петкова – VI г клас - грамота за отлично представяне на областния кръг на олимпиадата по БЕЛ

21. Грамоти за участие в конкурс за рисунка „Пролетни празници-Лазаровден, Цветница, Великден“ ,обявен от НЧ“Развитие-1878“,с.Дълбоки - ученици от III б клас

22. Награди за участие в конкурс „Вълшебствата на природата“, обявен от Община Стара Загора  и ПИЦ -Стара Загора - ученици от  V а, б, в клас

Никол Георгиева - V в клас-I награда

Стефания Москова - V в клас-II награда

Антония Дечкова - V б клас -I специална награда

Виктория Иванова - V б клас -II специална награда

23. Константин Янков Николов - ученик от XI a клас и представител на клуб „Млад журналист”, ЦПЛР - Стара Загора - 3-то място в раздел Аналитични жанрове на Националния журналистически конкурс за ученици "Гео Милев" в Стара Загора

24. Участие в междуучилищна викторина "1000 причини да се гордеем, че сме българи", организирана от Младите омбудсмани, Млад кмет и МОС. Отборът на СУ "Васил Левски" се представи отлично и заслужено завоюва 3 -то място. В отбора участват ученици от 10-12 клас

25. Радост Генова - IV в клас – диплом от Международна младежка художествена изложба – Нова Загора

26. Грамоти за достойно представяне и показани знания в състезанието „Аз и буквите“,  „Аз и числата“,  „Аз общувам с Европа“,  от II клас, III клас, IV в клас

                                                                                                                                                                            

27. Грамоти и медали от националното финално състезание на СБНУ

- Нели Бонева - I б клас – златен медал и грамота

- Елица Недева , Ема Христова и Никол Атанасов - II а клас   - златен медал и грамота

- Милена Петрова – II а клас - сребърен медал и грамота

- Мария Хаджиева - II б клас  сребърен медал и грамота

- Рая Ройдева - III б клас - златен медал и грамота

28. Участие на Александър и Васил Евтимови от I а клас  в спортни мероприятия на клуб „Шампион“

- медали за 1-во, 2-ро, 3-то място при провеждане на футболни турнири

- грамота за участие в Осми футболен турнир за купата на СК „Болярчета“- Велико Търново 2021г. и медал за 4-то място

29. Виктория Стоянова от IV а клас

- Държавното първенство по кикбокс лоу кик – 2-ро място

30. Даниел Великов Иванов от V а клас

- Международен турнир по джудо „Щит Пловдив“ – Пловдив – 3-то място и бронзов медал – 25.09.2021г.

- Международен турнир по джудо „Аякс“ – Пловдив – 1-во място и златен  медал – 09.10.2021г.

- Международен турнир по джудо „Недьо Ранчев“ – Стара Загора – 3-то място и бронзов медал – 23.10.2021г.

31. Мариса Пламенова Николова от VII в клас

- Турнир по таекуондо „Августа Опън“ – Стара Загора – златен  медал – 02.10.2021г.

- Турнир по таекуондо „Пловдив Опън“ – Пловдив – златен  медал – 13.11.2021г.

32. Мартин Диянов Минев от VII в клас

- Турнир по таекуондо „Августа Опън“ – Стара Загора – сребърен медал – 02.10.2021г.

33. Симеон Димитров  от VI г клас

- Европейско първенство за кадети по таекуондо 12-14г.  - сребърен медал

- Републиканско първенство за кадети по таекуондо до 37кг. - златен медал

34. Нели Бонева - I б клас - Международен турнир по плуване „SANDANSKI CUP”

- 3 златни и 4 бронзови медала

- награда за най-добър състезател в своята възрастова група

35. Катерина Йорданова - IV б клас – златен медал от състезание по художествена гимнастика – Хасково

36. Елеонора Стоева – III в клас - медал от състезание по плуване

37. Велислав Попов - III в клас - медал от футболен турнир

38. Викториа Стоянова -  IV а клас - Държавно първенство по кикбокс - първо, второ и трето място

39. Симеон Димитров – VI г клас - 2 място на Мултиевропейското първенство по Тайкуон

40. Мариса Николова - от VII в клас - на Държавно първенство по Таекуондо

41. Константин Николов - ученик от 11а клас и представител на клуб „Млад журналист”, ЦПЛР - Стара Загора се класира на 3-то място в раздел Аналитични жанрове на Националния журналистически конкурс за ученици "Гео Милев" в Стара Загора.

42. НАЦИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО БДП 2022г.

  • Второ място във възрастова група 5 – 7 клас
  • Второ място във възрастова група 8 – 10 клас.

43. Междуучилищна викторина "1000 причини да се гордеем, че сме българи", организирана от Младите омбудсмани, Млад кмет и МОС. Отборът на СУ "Васил Левски" се представи отлично и заслужено завоюва 3-то място.

Joomla templates by a4joomla