130 години училище "Васил Левски"

 СПИСЪК НА УЧИТЕЛИТЕ В СУ “ВАСИЛ ЛЕВСКИ” – СТАРА ЗАГОРА

 

Лина Борисова

Директор  (Биология и ЗО/ Химия и ООС)

Стела Крачолова

Заместник-директор по учебната дейност (История и цивилизация)

Анита Любенова

Заместник-директор по учебната дейност (Математика и ИТ)

Янка Радулова

Педагогически съветник (педагогика)

Пламена Пантова  Ресурсен учител

Даниела Стоева

Български език и литература

Невена Господинова

Български език и литература

Милена Горчева

Български език и литература

Станислава Танева 

Български език и литература

Стефка Каишева

Английски език, Немски език

Дарина Йоргова

Английски език, Немски език

Деяна Андреева

Английски език

Динка  Стоянова 

Английски език

Антония Тонева

Математика

Радостин Кънчев

Математика и информационни технологии

Росица Милушева

Математика и информационни технологии

Мирела Петрова

Математика и информационни технологии

Делка Петрова

Математика и информационни технологии

Десислава Тонева

Информатика и информационни технологии

Даниела Дечкова

История и цивилизация

Мануела Харбова

История и цивилизация, Философия

Борислав Иванов

История и цивилизация, Философия

Яна Армянова

География и икономика

Мариана Иванова

Биология и здравно образование

Фанка Каменова

Биология и здравно образование, Химия и ООС

Иванка Русева

Физика и астрономия, Химия и ООС

Лора Петрова

Музика

Юлия Славова

Изобразително изкуство

Тошо Стефанов

Изобразително изкуство, Технологии и предприемачество

Геновева Генчева

Изобразително изкуство

Веселин Бонев

Физическо възпитание и спорт

Мариана Драганова

Физическо възпитание и спорт

Иван Иванов

Физическо възпитание и спорт

Данаил Тодоров

Хореография

Милена Вучкова

Начален учител

Петя Славова

Начален учител

Жасмина Коцинова

Начален учител

Катя Динева

Начален учител

Виолета Овчарова

Начален учител

Росинка Вълчева

Начален учител

Живка Кючукова

Начален учител

Румяна Иванова

Начален учител

Татяна Николова

Начален учител

Диляна Иванова

Начален учител

Йовка Георгиева Начален учител

Нина Керанова

Чужд език II-IV клас

Тонка Петкова

Учител – полуинтернатна група

Магдалена Шивачева

Учител – полуинтернатна група

Дарина Йолдова

Учител – полуинтернатна група

Татяна Тодорова 

Учител – полуинтернатна група

Ирина Христова 

Учител – полуинтернатна група

Дарина Маркова

Учител– полуинтернатна група

Георги Георгиев

Учител – полуинтернатна група

Евгения Генчева 

Учител – полуинтернатна група

Наталия Нейкова

Учител – полуинтернатна група

 

 

Joomla templates by a4joomla