130 години училище "Васил Левски"

Учебници  за 8 клас/ООП/ за учебната 2021/ 2022 година

   № по ред 

ЗАГЛАВИЕ НА УЧЕБНИКА

АВТОРИ

ИЗДАТЕЛСТВО

1.

Български език

Маргарита  Георгиева

ИК Анубис

2.

Литература

Илияна Кръстева

 И Булвест  2000

3. 

Английски език – нива А1, А2 и В1.1, legacy

Джени Дули

Експрес Пъблишинг

4.

Математика

Теодоси Витанов

ИК Анубис

5.

Информатика

проф. Красимир Манев и колектив

И Изкуства

6. 

Информационни технологии

Иван Първанов

ИК Домино

7.

Философия

Галя Герчева

И Педагог 6

8.

Музика

Елисавета Вълчинова

И Булвест 2000

9.

Изобразително изкуство  

Свилен Стефанов

И Булвест  2000

 

Учебници  за 9 клас /ООП и РП/за учебната 2021/ 2022 година

   № по ред

ЗАГЛАВИЕ НА УЧЕБНИКА

АВТОРИ

ИЗДАТЕЛСТВО

1.

Български език

Маргарита  Георгиева

ИК Анубис

2.

Литература

Бойко Пенчев

И Булвест  2000

3.

Английски език – ниво  В1, legacy

Джени Дули

Експрес Пъблишинг

4.

Немски език – Magnet Smart 1

Джорджо Мотта

Клет България

5.

Математика

Теодоси Витанов

ИК Анубис

6.

Информационни технологии

Иван Първанов, Людмил Бонев

ИК Домино

7.

История и цивилизации за профилирано и професионално образование с интензивно изучаване на чужд език

Христо Матанов и колектив

ИК Анубис

8.

География и икономика

Антон Попов

ИК Анубис

9.

Философия

Галя Герчева

И Педагог 6

10.

Биология и здравно образование

Мария  Шишеньова

ИК Анубис

11.

Химия и опазване на околната среда

Данчо Даналев

И Булвест  2000

12.

Физика и астрономия

Максим Максимов

И Булвест  2000

13.

Музика

Елисавета Вълчинова

И Булвест 2000

14.

Изобразително изкуство  

Свилен Стефанов

И Булвест  2000

 

 

Учебници за 10 клас /ООП и РП/за учебната 2021/ 2022 г.

 

№ по ред

УЧЕБЕН ПРЕДМЕТ

 

АВТОРИ

ИЗДАТЕЛСТВО

1.

Български език

Маргарита Георгиева и колектив

ИК Анубис

2.

Литература

Бойко Пенчев и колектив

И Булвест 2000 КЛЕТ

3.

Английски език

Legacy – ниво В 1 – втора част

Джени Дули

Express Publishing

Oxford University Press

4.

Немски език

Magnet Smart 1 - втора част

Джорджо Мотта

„Клет България” ООД

5.

Математика

Кирил Банков и колектив

Просвета София АД

6.

Информационни технологии

Иван Първанов, Людмил Бонев

ИК Домино

7.

История и цивилизации

Диляна Ботева и колектив

И Булвест 2000

8.

География и икономика

Антон Попов и колектив

ИК Анубис

9.

Философия

Сергей Герджиков

Екстрем

10.

Биология и здравно образование

Владимир Овчаров и колектив

„Клет България” ООД

11.

Физика и астрономия

Максим  Максимов, Георгиос  Христакудис

„Клет България” ООД

12.

Химия и опазване на околната среда

Боряна Донкова и колектив

„Клет България” ООД

13.

Изобразително изкуство

Свилен Стефанов и колектив

И Булвест 2000

14.

Музика

Милка Толедова и колектив

И „Изкуства“

 

 

Учебници за 11 клас /ООП, ПП/за учебната 2021/ 2022 г. 

 

№ по ред

 

УЧЕБЕН ПРЕДМЕТ

АВТОРИ

ИЗДАТЕЛСТВО

1.

Български език

Маргарита Георгиева и колектив

„Клет България” ООД

2.

Литература

Бойко Пенчев и колектив

„Клет България” ООД

3.

Английски език

Legacy – ниво В 2

Джени Дули

Express Publishing

4.

Немски език ‟Magnet Smart“ А 2.1

Джорджо Мотта

„Клет България” ООД

5.

Математика

Райна Алашка и колектив

„Архимед 2” ЕООД

Информатика - ПП

Модул 1 и Модул 2- Красимир Манев и колектив

И „Изкуства“

6.

Информационни технологии - ПП

Модул 1 и Модул 2- Иван Първанов, Людмил Бонев

ИК Домино

7.

История и цивилизации – ПП/ модул 1, 2, 3 и избираем модул/

Б. Гаврилов и колектив

Просвета София АД

8.

Биология и здравно образование – ПП

Модул 1 - Вл. Овчаров и колектив

„Клет България” ООД

Модул 2 – Хр. Гагов и колектив

СД „Педагог 6”

9.

Гражданско образование

Галя Герчева- Несторова и колектив

СД „Педагог 6”

 

Учебници за 12 клас/ ООП, ПП/ за учебната 2021/ 2022 г. 

 

№ по ред

УЧЕБЕН ПРЕДМЕТ

АВТОРИ

ИЗДАТЕЛСТВО

1.

Български език/ ООП

Владимир Жобов и колектив

ИК Анубис - Клет

2.

Литература/ ООП

Илияна Кръстева, Бойко Пенчев

И Булвест 2000

3.

Английски език

Legacy – ниво В 2

Джени Дули

Express Publishing

4.

Немски език ‟Magnet Smart“ А 2.2

Джорджо Мотта

„Клет България” ООД

5.

Математика/ ООП

Райна Алашка, Мая Алашка, Пламен Паскалев

И Архимед 2 ЕООД

6.

Гражданско образование/ ООП

Галя Герчева, Станислава Минева

И Педагог 6

7.

Информатика/ ПП

Модул 3 и Модул 4- Красимир Манев и колектив

И „Изкуства“

8.

Информационни технологии/ ПП

Модул 3 и Модул 4- Иван Първанов, Людмил Бонев

И Домино

9.

История и цивилизации/ ПП

Михаил Груев, Борис Стоянов и колектив

Просвета- София АД

10.

Биология и здравно образование/ ПП

Модул 3 и Модул 4- Христо Гагов и колектив

И Педагог 6


 

Joomla templates by a4joomla