130 години училище "Васил Левски"

КЛАСНИ РЪКОВОДИТЕЛИ НА ПЪРВИ КЛАС ЗА УЧЕБНАТА 2020/2021 ГОДИНА

ГАЛЯ СЛАВОВА

Старши учител, с образователно-квалификационна степен – магистър, притежаваща богат опит  при работа с ученици от 1 до 4 клас. Освен отличен преподавател е и отличен организатор на редица извънкласни дейности, в които се включват нейните ученици – проект „УСПЕХ“, проект „ТВОЯТ ЧАС“,  клуб „Старозагорски предприемач“ и др. Тя е учителят, при който вашите деца ще се чувстват спокойни и обичани.

gs1 gs4 gs2

МИЛЕНА ВУЧКОВА

Старши учител, с образователно-квалификационна степен – магистър. Учител, който успешно води своите ученици по пътя на знанието. Нейните възпитаници заемат призови места на международни и областни кръгове на олимпиади и състезания. В работата си успешно прилага иновативни методи на обучение.  Обичана и уважавана от ученици и родители.

mv1 mv3  mv2

ПЕТЯ СЛАВОВА

Старши учител, с образователно-квалификационна степен – магистър. Един истински професионалист в работата си. Това е учителят, който е желан от всеки един ученик – внимателен, грижовен, обичащ и едновременно с това изискващ знания и умения от своите възпитаници. Умее да мотивира учениците си и да разкрива най-доброто от тях.

ps3  ps2  ps1

ЖАСМИНА КОЦИНОВА

Старши учител, с образователно-квалификационна степен – магистър. Учител, обичан от всички свои ученици. Отличен организатор и вдъхновител за нови идеи, преподавател, който заразява със своя ентусиазъм и отдаденост към работата си. Нейните ученици са включени в проект „Детско полицейско управление“, организиран от МВР и МОН.

jk2  jk1  jk3

ГРАФИК

на дейностите за прием в първи клас през учебната 2020/2021 година

1 класиране

20 май 2020г.

От 12 ч. на тази дата може да се регистрират/редактират/отказват заявления за прием

31 май 2020г.

До 23:59 ч. на тази дата могат да се регистрират/редактират/отказват заявления за прием

03 юни 2020г.

04 юни 2020г.

От тази дата, от 9 ч. класираните деца се записват в училището, в което са приети.

9 юни 2020г.

2 класиране

10 юни 2020г.

От 10 ч. на тази дата може да се регистрират/редактират/отказват заявления за прием